Věrnostní program

Nový věrnostní program našeho e-shopu, určený pro všechny zákazníky. Primárně bychom rádi odměnili zákazníky, kteří se k nám rádi vracejí a tak, jako pro nás je odměnou každá přijatá objednávka, odměnou pro Vás budou body, které obdržíte za každý zakoupený produkt.
Na stránce každého produktu, či služby, dostupného na našem e-shopu, můžete nyní nalézt množství bodů, které obdržíte po jeho zakoupení na Váš zákaznický účet. Pro využití tedy musíte být registrováni. 
Pokud již registraci máte, stačí jen zakoupit zboží a po jeho obdržení by měly být body připsány na Váš účet. Ten jednoduše zkontrolujete v Zákaznickém účtu v záložce Moje věrnostní body. Pokud objednávka ještě nebyla doručena může být u bodů napsáno "Čeká na schválení". Pokud by se zapsáním bodů byl jakýkoli problém, neváhejte nás kontaktovat. Body za stornované objednávky se samozřejmě nenačítají. 
Pokud již nasbíráte dostatek věrnostních bodů a budete je chtít využít k nákupu na e-shopu, stačí kliknout na "Převést věrnostní body". Následně Vám bude vygenerován kód na slevu, který již stačí jen vyplnit do políčka "Slevové kupony" v Nákupním košíku.

Za každých 50Kč v nákupu získáte 1 věrnostní bod. Za 100 věrnostních bodů získáváte slevu v hodnotě 100Kč. 

Doufáme tedy, že se k nám nyní budete vracet raději než dříve a body bohatě využijete.